Група "Горобинка"

Середня (5-й рік життя)

/Files/images/gorobinka00.jpgНас садочок "Теремок"
Всіх вітає діточок.
Вихователі завзято
Тут навчають їх співати,
Рахувати, малювати
І бадьоро танцювати.
Наша група "Горобинка"
Люблять в ній кожну дитинку.
Душу й серце в них вкладають
І за всіх відповідають.
Нумо, дітки, в наш садок,
Разом підемо в танок.
Хай спокійні будуть мами –
Вихователь завжди з вами!

Вихователі:

Андрійчук Любов Володимирівна

Залізняк Любов Іванівна

/Files/images/SAM_3142.JPG

Помічник вихователя:

Рашевська Надія Миколаївна

Вихователі працюють над проблемним питанням: "Формування духовної культури дітей з використанням етнопедагогіки та спадщини
В. О. Сухомлинського."/Files/images/SAM_3053.JPG/Files/images/SAM_3032.JPG

Оригінальний спосіб інтенсивного навчання читання за методикою М.О.Зайцева

Однією з найвідоміших вітчизняних методик раннього розвитку дітей вважають методику вченого з Санкт-Петербурга М.О.Зайцева.

Будучи нашим сучасником, М.Зайцев після п'яти десятиліть наполегливої праці, в 1989 р. випустив свій перший посібник, що користується заслуженою популярністю, - кубики Зайцева.

Основа його методики (і її відмінна риса) - інший підхід до мовної одиниці. Микола Зайцев вважає одиницею склад, а не літеру. Склад - це дві літери: голосних і приголосних. Автор розмістив склади на гранях різних кубиків.

Розмір, колір і навіть характерний звук кубика залежить від того, які саме звуки перебувають у складах, написаних на його гранях. Микола Олександрович Зайцев запропонував заповнити кубики, на яких написані глухі склади, деревинками, видають глухий звук; голосні склади озвучуються мідними монетами; дзвінкі склади - дзвенячими шматочками металу. Все це в поєднанні з використанням певного кольору для позначення певних букв дозволяє малюкам швидше запам'ятовувати літери і після буквально декількох занять починати читати склади, а потім і будь-які слова.

Заняття з кубиками Зайцева допомагають збільшити швидкість читання і навіть позбавитися від деяких логопедичних проблем.

Застосовувати методику Зайцева можна до будь-якої дитини, незалежно від віку,хоча вік малюка безперечно впливає на швидкість засвоєння інформації.

Кожне заняття по даній методиці триває зазвичай 25 хвилин, але проходить в такій невимушеній обстановці, що сприймається не як звичайний урок, а як справжня гра. Дітям дозволяється ходити, лежати, сидіти, тому вони відчувають себе максимально комфортно.

Більшість дітей, яких починали навчати за методикою Зайцева з трьох років, до настання шкільного віку були готові проходити навчання не в першому, а в другому і навіть в третьому класах загальноосвітньої школи.

Багато шкіл та дитячі садки застосовують цю методику як основну. Заняття зазвичай проходять легко і вільно. Текст пишуть великими літерами на таблиці, тому діти не псують зір, а так як їм можна рухатися, а не тільки сидіти, вони не псують поставу. Тому малюки співають і читають склади і починають вчитися читати із задоволенням.

/Files/images/SAM_3492.JPG/Files/images/SAM_3516.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 37